انتخاب پالت پلاستیکی مناسب

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت پالت پلاستیکی آریا با ارئه دادن این مقالات قصد دارد شناخت و دانش شما را نسبت به پالت پلاستیکی افزایش دهد تا بتوانید در هنگام خرید پالت پلاستیکی آنی را انتخاب کنید که مناسب کسب و کار شماست و پاسخ گوی نیاز های شما باشد. امیدواریم این مطالب برای شما عزیزیان سودمند واقع شود.

1. انتخاب جنس پالت:

همچنین که در مقالات گذشته اشاره کرده ایم پالت دیگر از جنس چوب ساخته نمیشود و پالت های فلزی  به علت زنگ زدگی سریع و وزن زیاد به ندرت تولید میشود. و مناسب ترین پالت ها پالت پلاستیکی است و شما به راحتی می توانید  به تعداد نیاز خود به هر رنگ و طرحی پالت پلاستیکی سفارش دهید.

2. سایز و اندازه پالت پلاستیکی و اجناسی که بر روی آن قرار میگیرد:

برای مثال اگر کالای شما به صورت بسته بندی کارتنی باشد شما باید بهترین چیدمان کارتن ها را بر روی پالت پلاستیکی ممکن در نظر بگیرید و تمام جوانب را بررسی کنید:

ارتفاع کارتن ها و سایز پالت پلاستیکی بسایر مهم است زیرا ممکن است در هنگام بارگیری و باربری دچار مشکلاتی شوید.

3.اندازه ارتفاع انبار جهت انتخاب پالت پلاستیکی مناسب:

متراژ ارتفاع انبار خود را داشته باشید تا بدانی چه تعداد پالت پلاستیکی با چه ارتفاعی در آن انبار جا میشود. توجه داشته باشید با کم کردن چند سانتیمتر از ارتفاع، شما میتوانید به جای 3 پالت پلاستیکی 4 پالت پلاستیکی بر روی هم در انبار جای دهید.

4.وزن کالا و قطعاتی که بر روی پالت پلاستیکی گذاشته میشود:

حتما وزن دقیق کالا و قطعات خود را محاسبه کنید. چرا که اگر بار شما سبک تر باشید مقدار متریالی که در پالت پلاستیکی استفاده میشود کمتر است و مسلما قیمت آن کمتر خواهد بود و شما هزینه ی اضافی پرداخت نخواهید کرد. اما بار شما داری حجم کم با وزن زیاد است باید از پالت پلاستیکی متراکم تر و مقاوم تری استفاده کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :