باکس پالت پلاستیکی

باکس پالت پلاستیکی در واقع همان پالت پلاستیکی است که دارای دیواره می باشد و شکلی مانند جعبه به خود گرفته است از این رو به این دسته از پالت پلاستیکی دیواره دار، باکس پالت پلاستیکی می گویند. باکس پالت پلاستیکی را میتوان به صورت ستونی روی هم قرار داد و با لیفتراک آن ها را جا به جا و یا انبار کرد.

انواع باکس پالت پلاستیکی:

باکس پالت پلاستیکی 100x120x90  سانتی متر

باکس پالت پلاستیکی 115x70x70   سانتی متر

مجموعه زاگرس پلاستیک از فروشندگان فعال باکس پالت پلاستیکی در کشورمان است که با عرضه مستقیم باکس پالت ها می تواند این محصولات را با پایین تریین قیمت به دست شما برساند.

باکس پالت پلاستیکی

باکس پالت پلاستیکی دسته‌ ای از پالت های پلاستیکی می باشد که دارای دیواره است. پالت ها معمولاً به صورت کفی بوده و محصولات روی آن قرار داده می‌شوند و به وسیله لیفتراک و جک دستی و می‌توان آن را حمل و نقل نمود اما باکس پالت پلاستیکی دارای دیواره های محکمی است که برای حمل و نقل کالا های حساس‌ تر مورد استفاده قرار می گیرد در این باکس ها می توان انواع کالا ها و مواد غذایی از جمله میوه ها را قرار داد و با توجه به مقاومت و دوام این وسیله ،صدمه ای به کالا های داخل آن نمی‌رسد. باکس پالت پلاستیکی از جنس پلی اتیلن بوده و ماندگاری بالایی دارد بنابراین می‌توان سال‌ ها از این وسیله کاربردی استفاده کرد. برای خرید باکس پالت پلاستیکی میتوانید از مراکز عرضه کننده پالت ها آن را به صورت حضوری و اینترنتی خریداری نمایید. یکی از مزیت‌های این وسیله قیمت ارزان آن می باشد که شما با هزینه بسیار کم باکس پالت را تهیه نموده و از آن بارها استفاده می نمایید و پس از استفاده می توانید آن را به فروش برسانید.

به غیر از باکس پالت پلاستیکی، باکس های چوبی و فلزی نیز به تولید می‌رسند. باکس های چوبی در طول زمان کوتاهی دچار پوسیدگی می‌شود و می‌تواند حشرات به آن نفوذ کند، بنابراین این باکس ها معمولاً به صورت موقتی مورد استفاده قرار می گیرند، باکس های فلزی نیز به دلیل زنگ زدگی عمر کوتاهی دارند و همینطور وزن سنگین آنها می تواند مانع از کارایی راحت آن شود. باکس پالت پلاستیکی هیچ کدام از این معایب را نداشته و از جنس بسیار مرغوب ساخته می شود.

باکس پالت پلاستیکی

باکس پالت ها به دلیل مقاومتی که دارند در طول سال‌ها دچار پوسیدگی نشده و می‌توان آن را مدت ها مورد استفاده قرار داد ، این کالا دارای انواع مختلفی در اندازه های متفاوت می باشد که می توانید با توجه به نوع کالا آن را در ابعاد دلخواه خریداری نمایید. برای تهیه باکس پالت پلاستیکی، به صورت نو و کارکرده باکس پالت ها قابل خریداری هستند اما نکته‌ای که وجود دارد و در زمان خرید باید به آن توجه نمایید کیفیت باکس پالت پلاستیکی است باید توجه کنید که کیفیت ساخت این پالت ها بالا باشد و همینطور شکل ظاهری مستحکم و مقاومی داشته باشند و بتوانند کالاها را در وزن های مختلف تحمل کنند.

کاربرد باکس پالت پلاستیکی در قفسه بندی انبارها

 انبار ها امروزه به شیوه ی نوینی طراحی می شوند که بتوانند بسیار کاربردی واقع شوند و حجم زیادی از محصولات را در آن قرار داد به همین دلیل استفاده از باکس پالت پلاستیکی روشی بسیار مناسب برای نظم دادن به انبارها و کم حجم کردن محل قرارگیری محصولات می باشد. با استفاده از این باکس ها می‌توان از فضا به شکل مناسب استفاده نمود و همچنین محصولات در این باکس پالت ها آسیبی نمی بیند و از مزیت‌های دیگر آن جابجایی راحت این باکس ها می باشد.

قیمت باکس پالت پلاستیکی

باکس پالت پلاستیکی با توجه به تنوع از نظر اندازه و کیفیت، دارای قیمت‌ های مختلفی است که توسط مراکز مختلف ارائه خواهد شد برخی از فروشندگان به دلیل عرضه مستقیم محصولاتشان می توانند قیمت های ارزان تری را در نظر بگیرند و به دلیل حذف واسطه ها شما می‌توانید باکس پالت پلاستیکی را با قیمت درب تولیدی از این مراکز خریداری نمایید. مجموعه زاگرس پلاست از فروشندگان معتبر و مستقیم این محصول کشورمان است. این مرکز با هدف ارائه دادن بهترین کیفیت و قیمت برای مشتریانش توانسته رضایت آنها را به خود جلب نماید. این مرکز انواع پالت ها را به صورت مستقیم و با بهترین قیمت ممکن به شما ارائه می دهد.

1مجموع 7 محصول
1مجموع 7 محصول