انواع پالت پلاستیکی

شرکت پالت پلاستیکی ثمین پلاستیک برای بهبود بخشیدن به کیفیت بسته بندی محصولات کارخانجات و کالای های صادراتی، اقدام به تولید پالت پلاستیکی در اندازه های مختلف کرده است. همکاران ما آماده ی مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در مورد پالت پلاستیکی، خرید پالت پلاستیکی ، فروش پالت پلاستیکی، پالت پلاستیکی دست دوم ،تخفیف و قیمت پالت پلاستیکی میباشند.

انواع پالت پلاستیکی:

پالت پلاستیکی 110x130 سانتی متر

پالت پلاستیکی 100x120 سانتی متر

پالت پلاستیکی 80x120 سانتی متر

پالت پلاستیکی 60x90 سانتی متر

مرکز زاگرس پلاستیک فروش آنلاین انواع پالت های پلاستیکی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به شما عرضه می دارد برای خرید می توانید به راحتی از طریق سایت خرید خود را انجام دهید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

پالت پلاستیکی وسیله‌ای است برای قرار دادن محصولات در داخل آن و انبارداری مناسب آنها، در واقع برای سهولت در انبارداری ها از پالت ها استفاده ی بسیاری می‌شود. پالت های پلاستیکی که رایج ترین نوع پالت ها هستند، می‌توانند برای نظم دادن محصولات مورد استفاده قرار گیرند. این پالت ها دارای رنگ بندی مختلف می باشند که می توان محصولات مختلف را توسط رنگ بندی ها شناسایی کرد.

 پالت های پلاستیکی به وسیله لیفتراک یا جک دستی می‌توانند جابجا شوند و همینطور بارگیری ماشین های حمل و نقل نیز می‌توان با استفاده از پالت ها انجام شود.

پالت پلاستیکی

خرید انواع پالت پلاستیکی باکیفیت

پالت های پلاستیکی دارای کیفیت‌ های خیلی خوبی هستند اما برای اطمینان از کیفیت آنها باید حتماً از مراکز معتبر و مطمئن خرید این محصول را انجام داد. زاگرس پلاستیک از تامین‌کنندگان پالت های پلاستیکی در کشورمان است که با عرضه مستقیم این کالا ها توانسته قیمت‌ های بسیار مناسبی را برای مشتریانش در نظر بگیرد تا باعث رضایت و خشنودی آنها از خریدشان شود.

 خرید اینترنتی پالت پلاستیکی می تواند آسان ترین راه برای خریداری این محصول باشد که مرکز زاگرس پلاسنتیک این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

استفاده پالت پلاستیکی در صنایع مختلف

پالت های پلاستیکی با توجه به نوع استفاده که در صنایع مختلف می‌توان از آن استفاده کرد ، در ابعاد و اندازه های متفاوتی به تولید می‌رسند و همچنین در مدل های متنوع توسط فروشندگان به فروش می رسد. برای خرید این محصول شما می توانید با توجه به نیاز خود ، نوع مناسبی از پالت ها را خریداری نمایید.

مزایای مهم انواع پالت های پلاستیکی

 پالت های پلاستیکی قیمت بسیار ارزانی دارند.

پالت های پلاستیکی بسیار مقاوم در برابر ضربه و عوامل محیطی می باشند.

تحمل پالت های پلاستیکی بسیار بالا بوده و می تواند وزن های سنگین را نیز تحمل کند.

عمر این پالت ها بسیار بالا بوده و می توان پالت ها را چندین بار مورد استفاده قرار داد.

 پالت های پلاستیکی تمیز و بهداشتی بوده و در صنایع مواد غذایی می توان به راحتی از آن استفاده نمود.

پالت پلاستیکی

 با استفاده از پالت می توان انبارداری ها را سرعت  و نظم ببخشید.

پالت های پلاستیکی تنوع بالایی دارند و می‌توان با توجه به نوع محصول در اندازه مناسبی این کالا را خریداری نمود.

دسته بندی انواع پالت های پلاستیکی

 پالت های پلاستیکی با توجه به نوع استفاده و عمر آن به سه دسته تقسیم بندی می شوند

 پالت پلاستیکی light

پالت پلاستیکی light پالتی است که به صورت یک بار مصرف مورد استفاده قرار می‌گیرد و در تولید محصول عرضه می گردد.

پالت پلاستیک medium

 این نوع پالت پلاستیکی به صورت چندین بار مورد استفاده قرار گرفته و طول عمر این پالت ها تا یک سال می‌تواند باشد.

 پالت های پلاستیکی heavy

پالت پلاستیکی heavy پالتی است که طول عمر بسیار بالایی را در میان پالت های پلاستیکی داشته و طول عمر این محصول در حدود ۵ الی ۱۰ سال می باشد.

پالت پلاستیکی از مواد پلی اتیلنی به دست می‌آید و به همین دلیل مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه ها و تنش ها دارد همچنین این پالت ها محل مناسبی برای رشد باکتری ها نبوده و به همین جهت در صنایع غذایی و آرایشی نیز استفاده می شوند. نکته دیگر که در مورد پالت های پلاستیکی بسیار مهم است بازیافت شدن این پالتها است بدین ترتیب هیچ صدمه‌ای به محیط زیست وارد نخواهد شد و پس از استفاده می توان آن را مجدد مورد استفاده قرار داد و در آخر نیز قطعات آن در صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید انواع پالت باکیفیت با ما تماس بگیرید.

1234مجموع 28 محصول
1234مجموع 28 محصول